|  Login  |   Support  |

Działka sprzedaż Kikół Zajeziorze
UNVERIFIED LISTING
Beware of Scams and Fraud
Use caution when dealing with management if asked to transfer money outside of the country or if the landlord can't meet you in person  [ Learn More ]
Since this is not a verified listing, and most fraud occurs over email, we have eliminated the ability to contact this listing via email. If you would like to contact this user, please use the phone number. If the number is not valid, the listing is probably fraud.
Inquire Now
Name

Email

Phone #

Message

Move InKikół,  Kujawsko-Pomorskie 
Polska    (map)
Purchase Price:  zł163,774.00  PLN
Size: 6299 
Property Type: Land
Listing Type:  Sale

          
More Share Options >>
 Save to Favorites
 Print Flyer
User Details   User Since: 3/2/2010  |   Ads Posted: 10786
6 images   (view all)

Property Description
|

Sprzedam działkę o powierzchni 0,63 ha (6.299 m2).

Piękna działka położona nad jeziorem Moszczonne z bezpośrednią linią brzegową (45 m).
Jezioro Moszczonne (powierzchnia ok. 80 ha, czysta woda, cicha okolica) jest jeziorem polodowcowym, położonym w województwie kujawsko-pomorskim, niedaleko drogi Kikół-Golub Dobrzyń (6 km na północ od m. Kikół). Miejscowość Kikół położona jest przy drodze nr 10 na odcinku Warszawa-Toruń (160 km od Warszawy).

Działka o powierzchni 0,63 ha (6299 m2) jest w kształcie trapezu prostokątnego
o wymiarach ok. 41 x 150 m, z jednej strony przylega bezpośrednio do jeziora (długość linii brzegowej ok. 45 m), z drugiej strony przylega do asfaltowej drogi gminnej kończącej się 500 m dalej we wsi Zajeziorze. jeden z boków działki jest ogrodzony, czyli do ogrodzenia pozostały tylko 3 strony.

Przy drodze znajduje się wodociąg, sieć energetyczna oraz sieć telefoniczna TP S.A. W planach gminy przewidziana jest budowa kanalizacji. W dalszej przyszłości gazociąg.
Działka posiada wydane przez gminę warunki zabudowy.
Działka dla osób lubiących ciszę i wiejskie klimaty, bez hałasu letniskowego, czyli skupiska wielu działek w jednej lini brzegowej. Tylko 2 sąsiadów, ponieważ za działką jest spadek terenu i raczej nie będzie letniska. Działka nie jest zadrzewiona, jedynie wzdłuż jednego z boków rosną piękne iglaki, więc działeczka jest do własnej aranżacji i np. nie trzeba zdobywać zezwoleń na wycięcie drzew w przypadku budowy domu. W tej chwili na działce jest przepiękna łąka, na której kwitną polne kwiaty, inne w każdym sezonie.
Działka jest położna na lekkim wzniesieniu (specyfika jezior polodowcowych), przez co jest świetny widnokrąg, i jeśli wybudowałoby się domek z wysokim tarasem, widok byłby na całe jezioro.
Dojazd do działki bezpośrednio z drogi asfaltowej, więc można łatwo dojechać do niej nawet w śnieżną zimą. Fajny dojazd z Warszawy, wyremontowaną drogą nr 10. Ok 30 km do klimatycznego Torunia, gdzie można wyskoczyć na dobry obiad, kawę, spotkanie z Kopernikiem :-).
Jezioro nie jest wielkie, ale dzięki temu wokoło nawet w upalne dni jest spokojne i cicho. W strefie ciszy, czyli bez głośnych motorówek i innych głośnych sportów wodnych, za to ze smacznymi rybami w wodzie i czystą przejrzystą wodą.

Cena działki to 26 zł/m2, tj. ok. 163.000 zł. (wycena to 250 tys. zł).
Istniej możliwość wydzielenia mniejszej działki o powierzchni 3.300 m2 z linią brzegową 20 m, ale wtedy cena za metr kwadratowy to 34 zł. Czyli koszt 110.000 zł.
POLECAM zakup, szczególnie przed uwolnieniem rynku sprzedaży ziemi dla obcokrajowców.
Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 13206

|
Emmerson S.A.
Area Information
Located Near:  the natural green beltEmmerson
Jerzy Filipowicz
   516 000 603, 22 29 5
   516 000 603, 22 29 5

Related Listings
View All Listings From:  Emmerson
zł153,400.00 
Land Space for Sale in Sierpc

Surrounding Areas
Lipno
Chrostkowo
Skępe
Ciechocinek
Golub-Dobrzyń
Wloclawek
Aleksandrow Kujawski
Szczutowo
Toruń

Copyright © 2021, FreeRentalSite. All Rights Reserved  |   Site Map  |   Our Blog